KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14423018
nr 1442 3018
Johan Sjögren, "Bölja", skepp. Signerad, daterad -75. Olja på duk, 77x98cm, yttermått inklusive ram: 80x103cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:13:42
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr